Zwar - strona nieoficjalna

Escola Varsovia 11:0 Orły Zielonka

Kodeks Młodego Piłkarza

Kodeks Młodego Piłkarza:

1. Zawsze pamiętaj, że piłka nożna jest grą zespołową. Tylko działając wspólnie jako Drużyna jesteśmy w stanie osiągnąć wspólny sukces

2. Traktuj treningi z odpowiednią powagą. Pamiętaj, że czego nie nauczysz się na treningu, nie ma prawa udać się w meczu.

3. Pamiętaj, że piłka to Twój najlepszy przyjaciel. Traktuj ją tak, jak chciałbyś żeby Ciebie potraktowała!

4. Godnie reprezentuj swój Klub. Pamiętaj, że bycie piłkarzem to nie tylko gra, ale także zachowania poza boiskiem. Reprezentuj Klub godnie, ponieważ jesteś jego zawodnikiem nie tylko podczas treningu, ale w każdym aspekcie życia.

5. Szanuj innych zawodników. Bycie piłkarzem to nie sama gra, ale także zachowanie, m.in wobec drużyny przegranej. Pamiętaj, że sport jest nieprzewidywalny i nikt nie ma patentu na wygrywanie. Dlatego szanuj swoich kolegów z innych drużyn, nawet jeśli tego dnia okazali się słabsi.

6. Szanuj ciężka pracę. Pamiętaj, że tylko dzięki ciężkiej pracy jesteś w stanie osiągnąć wymarzony cel. Zwróć uwagę ile poświęciłeś na to, aby być w tym momencie i ile pracy musiałeś w to włożyć. Szanuj samego siebie i swoje zaangażowanie, a nie pozwolisz, aby zostało to zmarnowane.

7. Stawiaj sobie wysokie cele. Pamiętaj, że marzenia nic nie kosztują i zawsze należy mierzyć wysoko. Tylko w ten sposób będziesz zwycięzcą.

8. Nigdy się nie poddawaj. "Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą". Wiara czyni cuda i sukces jest możliwy tylko wtedy gdy cała drużyna, będzie wierzyć w powodzenia. Przegrany na starcie jest ten, kto nie wierzy w siebie.

9. Pamiętaj, że najważniejsza jest pasja. Osiągniesz sukces tylko wtedy, gdy się zaangażujesz i pokochasz to robisz. Prawdziwy sukces jest tylko z uśmiechem na twarzy!

10. Zawsze zaczynaj szukanie przyczyn porażki od siebie. Mocni wiedzą co zrobili źle. Słabi szukają wymówek.

Różnica między zwycięzcą a przegranym:

Zwycięzca zawsze szuka odpowiedzi

Przegrany zawsze szuka problemów

Zwycięzca zawsze ma plan

Przegrany zawsze ma wytłumaczenie

Zwycięzca zawsze mówi "zrobię to"

Przegrany zawsze mówi "to niemożliwe"

Zwycięzca widzi odpowiedź w każdym problemie

Przegrany widzi problem w każdej odpowiedzi

Zwycięzca się przygotowuję

Przegrany narzeka

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Agape BiałołękaKS ZWAR WARSZAWA
Agape Białołęka 1:8 KS ZWAR WARSZAWA